مصائب یک فوتبال زده

 

سر ِ بازی­های ایران-اردن و ایران-قطر که اینجا پامون گیر بود و نمیشد از این شهر خارج شیم. البته هر دوتا بازی رو آنلاین از روی سایت ایران اسپورت به صورت text(!) تعقیب کردیم و بسی ذوق­مرگ شدیم! کلا با اینترنتپر سرعت میتونم همه کانالهای تلویزیون ایران رو بگیرم. (حالا با کیفیت نه خیلی خوب، اما قابل قبول) اما مساله اینه که موقع برنامه ­های پربیننده، مثل پخش فوتبال­های مهم، bandwidth سایت جام جم جواب نمیده و اصلا نمیشه وصل شد . ناچار باید به دیدن text و download کردن گل­ها اکتفا کرد.

 

اما فردا دیگه کار ندارم و می­تونم برم تورنتو و امیدوارم یک کوره­ راهی برای ارضای نیاز به دیدن بازی استقلال-پرسپولیس، که فعلاً در سطح اول هرم سلسله نیازهای مازلوی من قرار داره، پیدا کنم. پس از ارضای این نیاز، نیاز به غذا و سرپناه فعال میشه و راجع بهش فکر می­کنم.

به آشنایان مقیم تورونتو که امشب زنگ زدم، تا حالا تیرها به سنگ خورده. ملت یا کانال جام جم ندارن،یا سر کارن یا اصلاً نمیشه پیداشون کرد، یا...                                                             

 

خوشبختانه چیزی که تو اون شهر وول میزنه(!) ایرانیه. یه رستورانی، هتلی، قهوه­ خونه ای، الف صفری(!)، چیزی بالاخره باید پیدا شه که بشه بازی رو دید. نه ؟!

/ 9 نظر / 9 بازدید
مریم

اينو قشنگ اومدی...چون من معمولا فقط دوستای صميميم هستند که وقتی ميان کامنت نمی ذارن و حضورا بنده رو به فيض می رسونن...به هر حال ممنونم.

اعظم

آخر استقلال - پرسپولیس هم شد بازی؟

مريم

من نگاه کردم .....اگه خودت هم دیدی که عاليه!

جوينده

بابا اين چه وضعشه ... همش با هم توافق ميکنن که مساوی کنن... اعصاب نذاشتن واسه ما... پرسپوليس هم که گندش در اومده.. فوتبالم فوتبالای قديم...

مهشيد غفارزادگان

سلام . احوال شما؟ طاعات و عباداتتون قبول. اميدوارم شاد و پيروز باشيد.

Aabi

بنويس ديگه;)

مسعود

پدرجان، کپک زد اين جا ... يه چيزي بنويس ...

نوید

نكنه اون‌جا يخ زدي!؟ پيغامي بده از نگراني دربيايم!!

سر توماس

۱) به اعظم : بازی بيخودی بود! حق با تو اِ...۲) به جوینده : کار، کار انگليساست؟! ۳) به مهشید : مرسی :) ، خوبم. برای شما هم همینطور. + از اون سبزها!