بخت نامراد

ساعت حدود ۵ بود، از پله های اضطراری دانشکده داشتم پایین میومدم، از طبقه ٢ به ١ (همکف). پله های نسبتا تاریکیه و به ندرت استفاده میشه. یک طبقه ارزش منتظر آسانسور موندن نداشت. ۴-۵ تا پله تا در ورودی طبقه اول فاصله داشتم که یه آقای غول بیایونی ای یهو اون جلوی در سبز شد و گفت: "آقا شما همون جا وایسا، جلوتر نیا!". جا خوردم، نگاش کردم، لباس رسمی بسیار شیکی داشت، اما کلمات رو به سختی تلفظ میکرد.

از لحن و محتوای صحبتش برداشت حمق و گولی کردم! محل نذاشتم و راهم رو ادامه دادم. در همین اثنا در رو باز کرد، چند تا آدم قد بلند و رسمی پوش دیگه از بیرون داشتن میومدن؛ در رو واسه اونا باز کرده بود. دو نفر جلویی به در رسیده بودن. آقای غول که دید من دارم کماکان جلو میام، یهو گارد گرفت و خیلی محکم گفت "آقا جلو نیا!!" این دفعه دیگه بدجوری جا خوردم. میخکوب شدم. گروه با سرعت داشت از اون در متروک وارد هال اصلی ساختمون دانشکده میشد. یه قد بلند دیگه اومد کنارم ایستاد، این یکی درست میتونست صحبت کنه، آروم گفت "لطفا اجازه بده اینا رد بشن." 8-9 نفری بودن.

چند ثانیه که گذشت، از دومی پرسیدم این گروه کین؟ آروم گفت : "رییس FBI"!!

تازه دوزاریم افتاد. اومده بود Kellogg، سخنرانی داشت راجع به مدیریت تحول در ّFBI . خودش بود و گروه بادی گاردها و چند تا از مشاور هاش، داشتن آقا رو از این راه متروک و تحت اسکورت میبردن داخل آمفی تئاتر که یه دفعه سوء قصدی نشه ، که ما خروس بی محل اونجا سبز شدیم.

سخنراش  رو رفتم، محتوا رو حالا بگذریم، بیچاره سازمان رو تحویل گرفته تو سال 2001، 7 روز بعد از شروع کارش 11 سپتامبر شده! بخت نامراد.

/ 9 نظر / 10 بازدید
*

[لبخند]

آزادو

سرتوماس!!! چه اوستاهاس مهمی داری! انگار راس راسی رفتی خارج ها![خنده]

نوید

مث من که رییس ساختمون شده بودم. دو روز بعدش پلیس 110 اومده بود!

آزادو

کم پیدا شده ای!!! اینجا هر وقت تاکو می خورم یادت می افتیم ها!

مهران

گفتم الان می‌آم اینجا چند روز هم از بازی استقلال پرسپولیس گذشته حتماً کرکری قبل بازی و تحلیل بعد بازی رو می‌خونم. نشد که... [نیشخند]

محسن

سلام. نمودار پیشرفتی برای بازی سه پرسش از خاتمی در نظر گرفته شده که علاوه بر نشون دادن وضعیت پیشرفت بازی و همین طور تعداد افراد دعوت شده و تعداد افرادی که تاکنون نوشته اند، قابلیت ردیابی بازی رو با گذاشتن لینک وبلاگ ها مهیا کرده. نمودار رو اینجا می تونید ببینید: http://khatami.ebramcity.com/3questions/ اگه ممکنه و اگه توی بازی شرکت کردی با ارسال ایمیلی به آدرس ebramcity@gmail.com که عنوان آن khatami3 باشه و محتواش آدرس پست وبلاگتون که در اون بازی رو نوشتید و همین طور آدرس کسی که شما رو دعوت کرده باشه ما رو در کامل کردن این نمودار کمک کنید. ممنون.

سروش

حیفه این بلاگ ادامه داده نشه. تصادفی پیداش کردم و یک شبه نزدیک 20 صفحه رو خوندم . بنظر میرا نبود و آشنایی با روحیات یک جوان موفق ایرانی رو در اون حس میکنم.

سر توماس

رفقا ممنون از همه. ایشالا وقت بشه باز بیشتر می نویسم. علی الخصوص در مورد استقلال. عجالتا "نصر من ا... و فتح قریب!" (;

برسابه

بابا کلاگ! بابا سخنرانی! بابا محتوی!...[چشمک] نه... من که دیگه با این حرفت کلاگ از چشمم افتاد.دیگه اونجا اپلای نمی کنم[نیشخند]