استاد سلمانی

 

نظر به دریافت تعداد کافی اعتذار جمعی و فردی(!) مکتوب (الکترونیکی) و شفاهی نیز تذکرات جدی برخی دوستان دال بر پرهیز از تشویش اذهان عمومی و الکترونیکی در این مقطع حساس، حمایت قاطع خود را از دکتر احمدی نژاد دریغ(!) میکنیم. ضمناً با نگاهی روشنفکرانه به افق پاک شناسنامه و یک دنیا ناز و ادا(!)، تا یکشنبه آینده باید فکر کنم تا تصمیم بگیرم در انتخابات شرکت کنم یا نه!

 

راستی نوید، سلمونی جزو اون مکانهای استراتژیک مناسب برای ترویج هاشمی نیست؟! 03.gif من امروز امتحان کردم (جدی) و احساس کردم خیلی جواب داد! چون ظرف ۱۰ دقیقه و در نهایت آرامش و بدون عجله و استرس ترافیک و گرما و ... موضوع سریع دَم میکشه(!) و جا میفته. فقط مشکل تعداد افرادیه که تو این یه هفته گذرشون به سلمونی میفته!

 

 

نمیدونم کجای نوشته قبلی نادیده گرفتن مشکلات اقتصادی مردم بود که اینقدر لنگه دمپایی با email سمت ما پرت شد که "تو که مشکل مردم رو نمیدونی، پس.... $%#!!". من که صراحتاً گفته بودم هیچ چیز قابل سرزنشی برای کسانی که به کروبی و احمدی نژاد رای دادند، نمیبینم و اشکال فقط از خود ما تحصیل کرده ­هاست که در آفسایدیم... یا کجا گفتم انتخابات به نظرم مخدوش بوده یا مردم سوتی دادند... کل حرف این بود که: "برادر (خواهر!) روشنفکر؛ قرار نیست رگ غیرتی یکی، همیشه از مال یکی دیگه کلفت­تر باشه....یکی همیشه در خیال و توهم باشه و یکی دیگه، التماس کنه که عزیزم، تو رو خدا بیا تو این همین کره زمین زندگی کنیم نه عالم هپروت....اگه بیای یه کم جامون رو عوض کنیم، بد نمیگذره...بگذریم.

 

دوستان هم لطفاً انتقاد نکنند که الان وقت این حرفها نیست! برای کاری که قرار است بکنیم، سعیمون رو داریم میکنیم. پشت وبلاگ­ها رایی نخوابیده که بخوایم غصه این رو بخوریم که این حرفها به تریج قبای کسی بر بخوره یا نخوره.

هرچند روی کار آمدن دکتر احمدی ­نژاد هم کیف خودش رو داره(!) - و به احتمال خیلی زیاد این اتفاق خواهد افتاد -اما فعلاً که خودآگاه یا ناخودآگاه، هرکی رو می بینیم ترویج هاشمی می کنیم...

/ 1 نظر / 11 بازدید
طرفدار

سلام ......وبلاگتو ديدم خيلی با حال و ملس .......وقت کردی يه سری هم به ما بزن........