رای ما: دکتر

 

پشت هم گزارش سقوط برگ

پشت هم خطابه ی سایه ­ی مرگ

 

خبر خودسوزی ترانه کُش

خبر توقیف یک صدای خوش

 

خبر پریدن عطر گلاب

خبر دزدیدن یک شعر ناب

 

پشت هم مراسم جایزه دار

خبر قتل گلی وقت فرار

 

پشت هم مصاحبه با میرغضب

پشت هم سوزن و نخ بر لب شب....

 

من دور دوم به احمدی ­نژاد رای خواهم داد! شوخی هم نداریم، انتخاب اصلح است(!)؛ و اصلح از نظر من کسی است که بیشترین انطباق را با جامعه دارد.

 

البته یک شرط برای عوض کردن تصمیمم دارم: اگر حداقل 10 تا تحریمی شفاهاً تماس بگیرند و عذرخواهی یا اعتراف به خطا کنند، حاضرم که رای ندهم! همین امروز شنبه که 2-3 مورد وصول شد. ضمناً اگر 10 مورد عذرخواهی مکتوب دریافت کنم، حاضرم به هاشمی هم رای بدهم!

در غیر این صورت، رایم همان می ماند. هرچند که بر همگان واضح و مبرهن است که در یک حکومت دیکتاتور و توتالیتر اصلاحات به هیچ وجه معنا ندارد و هر هفت کاندیدا سر و ته یک کرباس می­بودند و اینها همه بازی انگلیس ها می­باشد و خاتمی 8 سال هیچ کار نکرد و اگر هم تغییری بوده، فقط به خاطر افزایش آگاهی­های مردمی بوده که به اینترنت و ماهواره دسترسی پیدا کرده­اند و نباید شناسنامه ها را لکه دار نمود....

 

 

ده سالی هست که منت افرادی را میکشیم که یک برگ رایشان را هم دریغ می­کنند. افاده­ها طبق ­طبق و...

اگر پلیسی نبینند، چراغ قرمز و زرد و سبز رانندگی را یکجور رد می­کنند و معتقدند "هر وقت حکومت از اساس درست شد، ما هم مثل آدم رانندگی می­کنیم. در حکومت، همه خائنند، همه دزدند، همه سرکاریم، چرا پس من درست رانندگی(!) کنم."

بگذار یک بار جای ما با هم عوض شود؛ یکبار هم که شده آنها برای من روضه ی عقلانیت و واقع­بینی و... بخوانند. به کجای این دنیا برمی­خورد؟!

 

تحریمی عزیزم! ظرف دو سه هفته بعد از تحلیف رئیس جمهور کشوری که قرار است گویا در آن زندگی کنی، جهت خوشگذرانی و حال و حووول (!)، عازم کشور دوست و برادر کانادا هستم و محتملاً به زودی هم برنمی­گردم! البته خودت هم قبلاً بر خلاف حرف من، پیش­بینی می­کردی که من از ایران می­روم و برنمی­گردم. این بار با پیش­بینی ­ات مخالفت نمی­کنم! ضمناً خوش­حال می­شوم در 4 سال آینده، تو و احمدی ­نژاد را در کنار هم ببینم. انشاءا... همانطور که می­گفتی، وضعیت هیچ فرقی نخواهد کرد و این بار، "به من چه ... همه سر و ته یک کرباسند... هنوز تصمیم نگرفتم که رای بدم یا نه... برام زیاد مهم نیست و ..." از من تقدیم به تو.

 

خالصانه میگویم که بین خودم با آن 5میلیون نفر 50 هزار تومانی­ یا آن 5.5 میلیونی که به خاطر ساده­ زیستی یا خلوص یا مشت محکم به استکبار یا ....، به احمدی ­نژاد رای دادند، بیشتر احساس تفاهم و نزدیکی می­کنم تا بین خودم و تو که گویا هر دو، تحصیل کرده­ های این جامعه هستیم.

 

پس، رای ما: دکتر احمدی­ نژاد!

/ 7 نظر / 14 بازدید
دكتر معين

سلام دوست عزيز - خيلي دوست دارم يه كامنت خوب بذارم اما اينقدر ضد و نقيض گفتي كه نميتونم برات چيزي بنويسم - فقط ميتونم يه چيزي بگم : هنوز خيلي راه داري عزيزم - پشت سرتو نگاه كن - دم از دموكراسي نزن - تو كه كانديداي مورد نظرت راي نيورده داري آتيش ميگيري ميدوني چرا؟ چون معني دموكراسي رو نفهميدي - چون فكر ميكني وسط وايسادي - نه عزيز من - بيشتر فكر كن

Hesam

Agha damet garm kheyli ideye bahali zadi, Canada khosh begzare!

سر توماس

۱) دکتر جون سلام! به هرحال دموکراسی مفهوم پيچيده ایه و زیاد عجیب نیست که من نفهمیده باشمش. اما متاسفانه، تو حتی معنی نوشته من رو هم نفهمیدی!! راستی الان که نشستم و واینستادم(!) ، "وسط" هم نمیدنوم کجا رو میگی!! ۲) میدونم تقاضای زیادیه...اما به هرحال اگه خواستی، یکبار دیگه نوشته رو بخون و بعدش با هم صحبت کنیم.

سلام

سلام من به معين رای دادم و اشتباه کردم بايد تحريم میکردم. مشکل اينه که باقی آدمها از ۴۸ مليون ۲۴ تا آوردن نه اينکه يه سری تحريم کردن. من حاضرم کتبا حاج آقا بنويسم که اشتباه کردم. هر ... میخواهی بکنی بکن چون کتبا هم بنويسی ... کردم من به احمدی نژاد رای ميدم

سر توماس

ای ول! تا دولت کريمه، یک یا حسین دیگر ؟

دكتر معين

من ازون روز كه كامنت گذاشتم تا حالا اولين باريه كه ميام اينجا و كامنت ميذارم - ميخواستم احساساتت كمرنگتر بشه بعد بيام اينجا - چون شما بچه هاي امروز خيلي عجولين - به هر حال -حالا از خودت بپرس آيا دكتر معين انتخاب درستي بود؟ خوش باشي

سر توماس

من قانع شدم دکتر جون! چقدر تو کارت درسته! کانال ۴ هم نگاه ميکني، نه؟! دانشگاه آزاد هم آره؟! دکتر دریاب ما جوونا رو...دکتر...!