صدام

دیشب خواب صدام حسین رو دیدم! داشت فرار میکرد. از راههای مخفی پشت در اتاقش میدوید، دالونها و پنجره های عجیب غریب رو باز میکرد و ادامه میداد. بعدش رسید به پله ها. جلوی در یه تعدادی سرباز امریکایی بودند. رفت قایم شد زیر پله ها. یه جوری دراز کشید اون زیر که کسی نبیندش. از همونجا شروع کرد دونه دونه سربازها رو با تیر زدن.

بالاخره دیدنش. اومدن سراغش. همون زیر، روی شکم، دراز کشیده بود و با تیر سربازها رو میزد. تیرهای سربازها به صدام اثر نمیکرد. یه ژنرال امریکایی اومد جلو و تو چشمای صدام نگاه کرد. حالا تیرهای صدام به اون اثر نمیکرد. ژنرال گفت: فکر کردی فقط خودت لباس ضدگلوله داری؟

صدام به تیر زدن ادامه داد...

صدام... 

نه، این من بودم که زیر پله ها دراز کشیده بودم و داشتم تیر میزدم.

صدام، من بودم!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

این اولین بار بود که خواب صدام دیدم. حدود 8-9 ماه پیش، گاهی خواب ابلیس می دیدم. با دو رقم اعشار. اونم منی که اغلب خوابهای رنگی و قشنگی میبینم که از تموم شدنشون حالم میگیره و خیلی وقتها، اضافه تو تخت میمونم، یا تو تخت سر و ته میشم و از این ور میخوابم، به این امید که خوابه برگرده! گاهی هم خوابهای خنده دار! چند هفته پیش از صدای خنده ی خودم از خواب بیدار شدم! 

امشب فکر کنم ازون شبای ابلیسیه! خیلی وقته بی خبریم ازتون! راستی ربط این دونفر- صدام و ابلیس - رو میدونین؟! :)) اگه میدونستین، شما هم با همچین خواب مزخرفی میتونستین یه کم حال کنین!

---------------------------------------------------------------------------------------------------

وسط تایپ این متن بودم که یه چیزی عجیبی از ذهنم گذشت: وییییییی....... امروز سالگرد اعدام صدامه!!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

پ.ن.: امروز (فردای دیروزی که این نوشته رو فرستادم!) ، به نظرم اومد اون خواب صدام، خواب سمبولیک و بسیار جالبی بوده و اطلاق واژه ی مزخرف بهش، نهایت بی انصافی! بدین وسیله از طرف جمع [؟!] از آقای صدام و سایر عناصر خواب، واحدهای امپکس، نودال، مونیتورینگ، کارگردان برنامه آفای عیسی بلوکات، خانواده رجبی، .... تشکر میکنم!

/ 5 نظر / 10 بازدید
نازنين

بابا تله پاتی!!! در اون مورد هم که سر و ته ميشی تا برگرده بايد بگم بهتره پاهات رو بذاری به مبدا جايی که قبلا سرت بود و از اونجا يه دايره ی کامل رو که شعاعش ميشه طول بدنت بچرخی تا بالاخره يه جايی خوابه در حال رفتن رو گير بندازی...البته بايد سريع عمل کنی تا خوابه زیاد دور نشده باشه!!!

اعظم

اينا از اثرهای آخر شب روی اينترنت گشتن و/یا بازی کردنه، جدی نگير

نويد

يک قلم و کاغذ هم هميشه دم تخت بذار تا بلافاصله بعد از بيدار شدن يادداشت کنی! راستی يک راهنمايی برای آقای صدام. در مواجهه با آدمی که لباس ضدگلوله پوشيده تيرتون رو به صورتش شليک کنيد! قول می دم جواب بده!

کمیته‌ی پی‌جوی آزادی دانشجویان دربند

فراخوان خانواده‌های دانشجویان دستگیر شده مراسم 16 آذر سال 86 درموج دستگیری های بی‌سابقه‌ی دانشجویی در آستانه‌ی روز 16 آذر(روز دانشجو) بیش از 30 تن از دانشجویان آزادی‌خواه و برابری‌طلب دانشگاه‌های سراسرکشور بازداشت شده‌اند. شگفت این که 16 آذر که نماد مبارزه با رژیم وابسته‌ی شاهنشاهی و سلطه‌ی بیگانه بوده است از سوی جمهوری اسلامی نیز تحمّل نمی‌شود. آن چه امسال در روز دانشجو روی داد، تکرار همان صحنه‌هایی است که رژیم گذشته هر ساله در برخورد با جنبش دانشجویی ایجاد می‌کرد. گرامی‌داشت روز دانشجو سنت پنجاه و چند ساله‌ی جنبش دانشجویی ایران است و دانشجویانی که امسال به اتّهام برگزاری مراسمی ، با محوریت مخالفت با جنگ و تحریم، بازداشت شده‌اند در زمره‌ی شریف‌ترین فرزندان این آب و خاک‌اند. ما خواهان آزادی سریع و بی قید و شرط فرزندان اسیر خود هستیم. کمیته‌ی پی جوی آزادی دانشجویان دربند

سر توماس

۱) نازنین، ممنون از توصيه کاربردي! ۲) اعظم آره؟! ۳) نويد بابايی شما هم يکم سطح انتظار رو بيار بايين برادر، از یه خواب هردمبيل توقعاتی داری ها!