سرکوب نيازهای فطری

گويا قسمت بر اين بود که ما اين آرزو که يک کلاسی اينجا هم - ولو يک جلسه- دودر بشه رو به گور نبريم. استاد گرامی ما امروز شنبه عصر ايميل زده که من ۷ ساعت رانندگی از يه جايی تو مايه های اوشگول دره به کينگستن دارم و  خوردم به برف شديد منطقه و بر اساس پيش بينی هوا هم ... خلاصه اوضاع هردمبيل شده. لطفا با هم هماهنگ کنيد که کلاش ۲شنبه عصر رو ۳شنبه يا ۴شنبه تشکيل بديم.

دو در شدن کلاس هر از گاهی لازمه!! حالا نميگم زياد ها، اما مثلا يه بار در طول ترم واسه هر درس چيز خوبيه!

اين يک نیاز فطری است!

/ 9 نظر / 9 بازدید
اعظم

به این که نمی شه گفت کلاس دودر شدن. کلاس دودر شدن آن است که کلاس جایگزین نداشته باشه.

سر توماس

داستان خرس و مو و غنيمته....اون حالتی که تو ميگی اينجا امکانش صفره!

Mohaajer

اوشگول دره همان کينسگتون بالا است؟ يک جوری نوشتيد آدم فکر می‌کنه کينسگتون خودش جاييه! ;)

سر توماس

سلام مهاجر جان، ۱) کينگستن همون اوشگول آباديه که بعضيا ۳ ساعت ميکوبن ميان که تو بی اهميت ترين کارگاه آموزشيش شرکت کنند! >:) ۲) کامنتت تناقض درونی داشت! اگه بین کینگستن ِ بالا و پایین به اندازه 7 ساعت رانندگی فاصله باشه که کینگستن 5 برابر از نیویورک هم باید بزرگتر باشه که!! اِه یادم نبود، صنایع خونده بودی، نه؟! D:

amir bio

آقا ای کيف ميده، ای کيف می ده!! فقط من موندم اين خسته نباشيد آخر کلاس رو چطوری به اين استادا بفهمونی...تا دقيقه ۹۰ که هيچی از وقت اضافه هم استفاده می کنن...اعصاب آدم رو خط خطی می کنن...خلاصه خوش به حالتون..دعا کنيد واسه ما هم يه چنين چيزی رخ بده!

Mohaajer

عرض شود که من وسيله‌ی نقليه‌ را آن چيزی تصور کردم که در کينگستون يافت می‌شود که چون سرعتش با دوچرخه فرقی ندارد، يک مسافت کوتاه هم ساعت‌ها طول می‌کشد. رابطه‌ی سرعت و زمان و مسافت و اين‌ها را در کتاب فيزيک دبيرستان خوانده بوديم، نيازی به دانشگاه و رشته‌ی صنایع نبود!‌ در مورد نکته‌ی اول، ما صرفا رفتيم ولايت آب و هوايی عوض کنيم (و معمولا کارگاه‌ها را در ولايات کم‌جمعيت‌تر برگزار می‌کنند که مردم به حواسشان به کارگاه باشد فقط). ;)

سر توماس

۱) ای بابا بدتر شد که! معلوم شد سرعت دوچرخه رو هم نميدونی چقدره مهندس!! :)) ۲) اون جمله آخر رو هم زودتر به اسم "تئوری کارگاه" واسه خودت patent کن!

navid

ايران کولاک.. مکزيک سوراخ...

پريساي

چه جور هم نيازه. تا جايی که وقتی به خاطر آلودگيه هوا کارو درس تعطيل می‌شه همه خوشحال می‌شندو ميريزن تو خيابون گردش و سينما. تازه هوا آلوده‌تر می‌شه چون در حالت عادی ۲ ساعت تو ماشينيم تعطيليها از صبح تا شب:))